exteriérové žalúzie

EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Sú moderným a elegantným spôsobom tienenia. Exteriérové žalúzie sú ideálnym prostriedkom na zabránenie nežiaduceho prehrievania a reguláciu toku svetla. V ponuke máme množstvo typov lamiel a ich šírok. Žalúzie môžu mať manuálny, elektrický a solárny pohon. Novinkou sú exteriérové žalúzie napájané na solárnu energiu.

interiérové žalúzie predaj a servis

INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Široké možnosti využitia a množstvo farebných variant sú charakteristické pre tento druh tienenia. Interiérové žalúzie sú cenovo zaujímavým riešením zatienenia. Žalúzie spoľahlivo ochránia vaše súkromie. Máme niekoľko typov žalúzií, na každý typ okná. Problémom nie sú ani oblúkové či šikmé okná.

rolety, servis roliet

ROLETY

Látkové rolety sú prirodzeným zatienením pomocou textílie. Vďaka širokému množstvu dekoratívnych textílií je ich možné nakombinovať takmer do každého interiéru. Z látkového tienenia máme nie len klasické rolety ale aj rolety ,deň a noc, japonské zásteny a luxusné rolety, ktoré môžu byť ovládané elektronicky.

vertikalne zaluzie, oprava zaluzii

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Široký sortiment vzorov a farieb, ktoré možno kombinovať v neobmedzenom počte variantov. Sú preferované pre svoju variabilitu intenzity zatienenia, príjemných látkových materiálov a možnosti elektronického ovládania.

sietky, dverove sietky, sietky na okna

SIEŤKY NA OKNÁ A DVERE

Sú najúčinnejším riešením voči nepríjemnému hmyzu pri zachovaní veľkej miery prievzdušnosti. Moderné sieťoviny už dokážu okrem hmyzu zachytiť aj množstvo alergénov. Sieťky na okná a dvere majú svoje využitie hlavne v letných a horúcich dňoch. Množstvo typov dverových a okenných sietí vyhovie požiadavkám každého zákazníka.

SERVIS TIENIACEJ TECHNIKY A PREDAJ ND

Zabezpečujeme servis tieniacej techniky pre žalúzie, rolety, markízy, plastové rolety a predaj náhradných dielov k týmto produktom.

GALÉRIA

Tienenie na mieru.

rolety

Rolety-látkové tienenie.

den a noc rolety

Látkové rolety deň a noc .

latkova roleta

Látková roleta.

vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie.